EXHIBITION TRUCK 1 - PRENÁJOM PRE VEĽTRHY, VÝSTAVY, ROADSHOW

EXHIBITION TRUCK 1 - PRENÁJOM PRE VEĽTRHY, VÝSTAVY, ROADSHOW

Zástupcom výstavných a prezentačných truckov je Exhibition truck. Vnútorné usporiadanie návesu je tvorené recepciou a kuchynkou umiestnenou uprostred návesu. V pravej časti Exhibition trucku je konferenčná miestnosť pre 12 osôb a v ľavej ( zadnej ) časti je druhá konferenčná miestnosť pre 6 osôb. Vstup do návesu je možný priamo cez schody alebo cez mobilnú terasu s markízou.

Exhibition truck výborne plní funkciu netradičného stánku na veľtrhu, výstave alebo môže byť použitý ako mobilná pobočka, konzultačné miesto, ordinácia apod.

Vybavenie Exhibition trucku je tvorené klimatizáciou, nezávislým kúrením, rozvodmi el . energie 220V, vnútorným osvetlením, LCD televízorom, DVD prehrávačom, úložnými skrinkami, prívodom vody a odpadovou nádržou.

Pre dlhodobé prenájmy ponúkame možnosť kompletného obrandovania/prelakovania a úpravy vnútorných priestorov podľa Vašich požiadaviek. V prípade záujmu zaistíme akciu na kľúč vrátane vyškolených promotérov a ďalšieho sprievodného programu.

Možnosti využitia:

reklamné akcie, veľtrhy, výstavy, politické kampane, sales promotion, roadshow, vzdelávacie podujatia, mobilné stánky, firemné akcie, prezentácie, prezentačné akcie