EXHIBITION TRUCK 2 - PREZENTAČNÝ KAMIÓN, ROADSHOW TRUCK

EXHIBITION TRUCK 2 - PREZENTAČNÝ KAMIÓN, ROADSHOW TRUCK

Exhibition truck je menšia alternatíva exhibition trucku 1 ( ťahač + náves ), kde je prezentačná plocha umiestnená v nadstavbe vozidla a to v celkovej ploche 30 m2. Základný prezentačný priestor je o rozmere 9 x 2,3 m = 21 m2 .

Priestor Exhibition trucku možno pomocou hydraulického systému rozšíriť o ďalší 1 m šírky vozidla a tým vznikne plocha o rozmere 9 x 3,3 m = 30 m2 .

Vďaka unikátnemu systému výsuvného boxu z nadstavby vozidla je rozloženie Exhibition trucku do prezentačnej pozície otázkou iba niekoľkých desiatok minút. Zároveň nie je potrebné ani ďalšie sprievodné vozidlo, ktoré by prevážalo komponenty pre stavbu rozširujúcej časti.

Vnútorné dispozície Exhibition trucku sú plne v požiadavkách klienta. Priestor môže byť ponechaný celý voľný, len doplnený o požadované vybavenie ( produkty, stojany, stoly, stoličky, bannery ... ) alebo rozčlenený do samostatných častí pomocou mobilných prepážok ( kancelárie, rokovacia miestnosť ... ). Súčasťou vybavenia je vonkajšia markíza, 2x schodisko, klimatizácia, nezávislé kúrenie, bodové osvetlenie, rozvod el . energie 220V, 2x LED TV, 2x DVD prehrávač, chemické WC, prívod vody, umývadlo, zásobná nádrž na vodu, odpadová nádrž.

Celková váha vozidla je 12 ton a je tak možné sa s ním pohybovať v centrách miest alebo na miestach s obmedzeným priestorom pre akciu.

Pre dlhodobé prenájmy ponúkame možnosť vnútornej úpravy priestoru podľa Vašich konkrétnych požiadaviek. Exhibition truck možno prelakovať alebo prelepiť do požadovaného vizuálu. Okrem technických záležitostí ponúkame tiež kompletnú realizáciu roadshow na kľúč vrátane vyškolených promotérov, sprievodného programu apod.

Možnosti využitia:

reklamné akcie, veľtrhy, výstavy, politické kampane, sales promotion, roadshow, vzdelávacie podujatia, mobilné stánky, firemné akcie, prezentácie, prezentačné akcie