MEDICAL TRUCK 2

Medical truck 2 je samostatným vozidlom so špeciálne upravenou nadstavbou na prezentačné účely. Celková váha vozidla je do 12 ton a možno sa tak s ním bez problémov pohybovať v centrách miest alebo na miestach s obmedzeným priestorom pre event, kam naopak nemôže niektorý z promotion truckov.

Základný rozmer plochy medical trucku je 9 x 2,3 m = 21 m2. Nadstavba je vybavená hydraulickým výsuvným blokom, ktorý v otvorenom stave zväčšuje prezentačnú plochu na celkových 30 m2. K dispozícii sú dva samostatné vchody, plné bočné steny a vnútorný mobilný systém prepážok . Je potom len na požiadavkách klienta, ako bude vnútorná dispozícia vyzerať – napr. hlavný priestor určený pre prezentáciu, 1x ordinácia, 1x predajňa apod. Možností je veľa.

Medical truck potom možno použiť na vykonávanie jednoduchých vyšetrení, pre osvetové kampane, nábor poistencov, mobilnú ordináciu či kanceláriu, rokovaciu miestnosť, priestor pre prezentáciu apod.

Výbava medical trucku zahŕňa 2 x LED TV, 2 x DVD prehrávač, chemické WC, prívod vody, umývadlo a odpadovú nádrž, nezávislé kúrenie, klimatizáciu, markízu, rozvod el . energie 220V, bodové osvetlenie.

Pre dlhodobé prenájmy ponúkame možnosť vnútornej úpravy priestoru podľa Vašich konkrétnych požiadaviek. Medical truck možno prelakovať alebo prelepiť do požadovaného vizuálu. Okrem technických záležitostí ponúkame tiež kompletnú realizáciu roadshow na kľúč vrátane vyškolených promotérov, sprievodného programu apod.

Možnosti využitia:

reklamné akcie, osvetové kampane, zdravotné akcie, sales promotion, roadshow, vzdelávacie podujatia, výstavy, veľtrhy, mobilné stánky, firemné akcie, prezentácie, prezentačné akcie.

pojazdná ambulancia, prenájom medical truck, exhibition truck, výstavný kamión, prezentačný kamión, roadshow kamión, roadshow truck, promo kamión, promotion náves, prezentačný náves, roadshow náves, roadshow trailer, promotion truck, exhibition trailer, medical trailer