PROMOTION TRUCK 1 - PRENÁJEM PRO ROADSHOW A REKLAMNÍ AKCE

Promotion Truck je možné využiť pri realizácii reklamných kampaní, prezentačných akciách, veľtrhoch, výstavách, open air party, festivalov, roadshow a firemných akciách.

Promotion truck je špeciálne upravený pre tieto účely prenájmu a to vrátane nezávislého kúrenia, klimatizácie, elektrocentrály, rozvodu el . energie 220V, kuchynky, LED televízorov, DVD prehrávačov, vnútorného bodového osvetlenia, zásobnej nádrže na vodu a odpadovej nádrže.

V prednej časti prezentačného kamiónu je VIP priestor o rozmere 2,5x2,4m, ktorý je možné využiť pre oddelené rokovania alebo ako zázemie pre akciu. Vchod do návesu je cez sklenené dvere vybavené fotobunkou a je zastrešený markízou.

Pre dlhodobé prenájmy ponúkame možnosť vnútornej úpravy priestoru Promo trucku podľa Vašich konkrétnych požiadaviek. Promotion truck možno prelakovať alebo prelepiť do požadovaného vizuálu. Okrem technických záležitostí ponúkame tiež kompletnú realizáciu roadshow na kľúč vrátane vyškolených promotérov, sprievodného programu apod.

Možnosti využitia:

reklamné kampane, roadshow, vzdelávacie akcie, výstavy, veľtrhy, mobilné stánky, firemné akcie, prezentacia, zázemie pre festivaly

exhibition truck, výstavný kamion, prezentačný kamion, roadshow kamion, roadshow truck, promo kamion, promotion náves, prezentačný náves, roadshow návěs, zdravotnický kamion, roadshow trailer, promotion truck, exhibition trailer, medical truck, medical trailer, promo kamion, promotion kamion