PROMOTION TRUCK 2

Promotion Truck 2 je špeciálne upraveným návesom na prenájom pre roadshow, hudobné festivaly, open air party, športové, kultúrne a firemné akcie, veľtrhy, výstavy a prezentačné akcie. Samotná plocha návesu promo trucku je rozšírená o výsuvné pódium o rozmere 4,8x2,2m, vrátane zastrešenia a truss konštrukcie, na ktorú je možné umiestniť osvetlenie a ozvučenie.

Vchod do Promotion trucku je z bočnej časti cez plochu pódia, zabezpečený schodmi a bezpečnostným zábradlím. Ďalší vstup je možný zo zadnej časti návesu, kde sú sklenené dvere vybavené fotobunkou.

Súčasťou Promotion trucku je štýlový bar v dizajne "cadillac car ", vrátane chladničky, prívodu vody a odpadu. Bar možno využiť pre občerstvenia návštevníkov Promotion trucku alebo ako recepciu. Ďalšia časť výbavy je tvorená rozvodom el. energie 220V, vnútorným osvetlením, nezávislým kúrením, klimatizáciou, LCD TV, DVD prehrávačom, ozvučením 2x500W, zosilňovačom, cd prehrávačom, mixážnym pultom, bezdrôtovými mikrofónmi, zásobnou nádržou na vodu a odpadovou nádržou.

V prednej časti Promotion trucku je skladový priestor o rozmere 2,5x2,4m, kde možno prepravovať reklamné materiály alebo vonkajšie vybavenie akcie. Pre dlhodobé prenájmy ponúkame možnosť kompletného obrandovania ťahača aj návesu, úpravy vnútorných priestorov podľa Vašich požiadaviek. V prípade záujmu zaistíme akciu na kľúč vrátane vyškolených promotérov a ďalšieho sprievodného programu.

Možnosti využitia:

sales promotion, reklamné kampane, roadshow, vzdelávacie podujatia, výstavy, veľtrhy, mobilné stánky, firemné akcie, open air party, prezentácie, hudobné festivaly, kultúrne, športové a prezentačné akcie

Tagy:

exhibition truck, výstavný kamión, prezentačný kamión, roadshow kamión, roadshow truck, promo kamión, promotion náves, prezentačný náves, mobilné pódium, roadshow náves, roadshow trailer, promotion truck, exhibition trailer, mobile stage