Showtruck

Showtruck - exkluzívne mobilné pódium v kombinácii s americkým ťahačom značky White GMC, je nielen skvelým pomocníkom pri potrebe rýchlej stavby pódia, ale aj žiaducim lákadlom pre okoloidúci.

Showtruck tak môže byť využitý ako:

 - mobilné pódium pre kultúrne, spoločenské, firemné a športové akcie

- promotion truck pre reklamné kampane, roadshow, veľtrhy a výstavy

Výhodou prenájmu Showtruck je jeho rýchla montáž a demontáž, ktorá trvá 30 minút. Možno tak absolvovať aj viac miest počas jediného dňa, bez zložitej prípravy a ďalších nákladov na inštaláciu a dopravu, ako je tomu v prípade klasického pódia alebo promo stanov. Po rozložení mobilného pódia Showtruck vzniká neuveriteľný priestor 12x5m, ktorý môže byť využitý nielen ako pódium pre vystúpenia umelcov, ale aj ako priestor pre prezentáciu výrobkov, služieb apod.

Ako jediní v SR ponúkame tento typ návesu s hydraulickým výklopným celým bokom, ktorý po otvorení vytvára strechu pódia. Rovnakým systémom (teda pomocou hydrauliky) je inštalovaná pochôdzna plocha pódia a nie je teda dostavovaná z klasických pódiových dosiek. V tomto prípade je potom rozložený stav mobilného pódia otázkou pol hodiny a rozmer celej plochy pódia Showtruck je 12x5 metrov (nie len 12x2,5 metra).

Tento systém je jednak najrýchlejším možným spôsobom prípravy mobilného pódia a zároveň znižuje náklady na použitie ďalšieho vozidla prevážajúceho komponenty pre stavbu pódia.

Pre reklamné kampane ponúkame možnosť vnútornej úpravy priestoru Showtruck podľa Vašich konkrétnych požiadaviek. Náves aj ťahač možno prelakovať alebo prelepiť do požadovaného vizuálu. Okrem technických záležitostí ponúkame tiež kompletnú realizáciu roadshow na kľúč vrátane vyškolených promotérov, sprievodného programu apod.

V prípade využitia Showtruck pre vystúpenia umelcov sú k dispozícii dve oddelené šatne slúžiace ako ich zázemie. Pódium je osvetlené svetelnou rampou zloženou z reflektorov typu PAR, povrch bočných stien a plocha pódia je potiahnutá kobercom.

Možnosti využitia Showtruck:

sales promotion, roadshow, kultúrne, športové a prezentačné akcie, festivaly a koncertné vystúpenia, open air party, reklamné akcie a kampane, veľtrhy a výstavy, mobilné pódium, mobilný bar, vip lounge

showtruck, promo truck, roadshow kamión, promotion truck, mobilné pódium, promo kamión, show stage, promotion kamión, reklamný kamión, exhibition truck, výstavný kamión